Pomoc w życiowych rozterkach – dewocjonalia i artykuły religijne

Nasze życie to nie tylko pasmo radości, szczęścia i sukcesów. Niestety równie często zdarza się nam doświadczyć smutku, rozczarowań, czy wręcz być uczestnikami prawdziwych dramatów. Jak sobie wtedy radzić?

Wiara daje nadzieję

Wiara katolicka i nauczająca jej księga, Biblia, pozwala nam odzyskać nadzieję w trudnych chwilach. Zawarte w niej przypowieści pokazują nam jak ważny jest każdy z nas dla Boga, i że nagrodą za naszą wiarę i posłuszeństwo będzie dostąpienie życia wiecznego u Jego boku.
Cierpienia życia doczesnego są więc, jak uczy Pismo Święte, tylko drogą prowadzącą nas do pełnego miłości Bożej życia wiecznego, w którym nigdy już nie doświadczymy bólu, samotności, cierpienia.

Przykład posłuszeństwa i nagrody

Takim przykładem na to, jak postępować, powinno być dla nas życie Jezusa Chrystusa. To od niego powinniśmy czerpać siłę, wiarę i nadzieję. To w końcu On poświęcił swoje życie po to, żebyśmy my mogli dostąpić odkupienia wszelkich win. Jego męczeńska śmierć była tylko wstępem do Królestwa Bożego. Więc i my, po cierpieniach życia doczesnego, możemy dostąpić rozkoszy życia u boku Pana.

Warto więc kupić Biblię, jeśli w naszym życiu brakuje nadziei. Można to zrobić poprzez internet lub w księgarni internetowej.

Zobacz także księgarnie Katolicką dewocjonalia sklep lub po prostu w księgarni www.dewocjonaliaprzemek.pl – artykuły religijne